16 лютого в спортивному  залі   Рівнянської ЗШ  І-ІІІ ст. № 2 пройшли  змагання   з  баскетболу серед  команд  дівчат  загальноосвітніх   шкіл, в  яких взяли  участь  чотири  команди. Впевнену  перемогу  здобула  команда  філії  Рівнянської  ЗШ №5 - Приютівська ЗШ. На другому  місці  дівчата  Рівнянської  ЗШ №5.   Третє місце посіла   ще одна команда  філії Рівнянської  ЗШ №5 -  Захарівська ЗШ. Четвертими  стали господарі  змагань  -  команда Рівнянської  ЗШ №2. Кращим гравцем  турніру визнали  Кушнірюк  Марію (  Приютівська ЗШ). Кращим  бомбардиром   стала  Криворучко  Анна ( Приютівська ЗШ),  кращим  захисником  -  ... Читати далі »

Категорія: Спортивне життя | Переглядів: 96 | Додав: alimberdnik4271 | Дата: 17.02.2019 | Коментарі (0)