15:37
Декада української мови та літератури

З дев’ятого по вісімнадцяте березня у Рівнянській ЗШ № 5 проходила традиційна Декада української мови та літератури. Було заплановано багато цікавих заходів. Активно розгадували ребуси, кросворди, які містила інтелектуальна пошта. Відповідали на питання «Мовленнєвої ярмарки».  Дівчатка сьомого і шостого класів підготували для учнів початкових класів презентацію «Український віночок ». Діти дізналися , що кожна квітка і стрічка у віночку мають символічне значення. А скільки цікавого знайшли у  тематичних газетах  «Це цікаво», які випускали  редколегії 5- 11 класів.

 

Творчо виявили себе старшокласники, учні 8 – 11 класів, які підготували проект-презентацію «Пісні літературного походження». Звучали пісні на слова Д.Павличка, А. Малишка, Л. Костенко, В.Симоненка, Б.Олійника, С Климовського, М. Петренка та інших українських поетів.

Традиційний конкурс читців був присвячений 25-річниці Незалежності України. Учні початкових і старших класів достойно донесли поетичне слово до слухачів.

Та найбільше вся школа чекала останнього заходу «Свята України». Було запропоновано підготувати показ страв, які готують на Різдво, Великдень, Миколая, Андрія, Спаса, Вербну неділю, Сорок Святих, Маковія, Стрітення, Масляну. Ще зранку 17 березня у школі відчувалось пожвавлення. Діти у вишиванках, розповідають один одному, як вони готувались. Після четвертого уроку  - відбулося… . Чого тільки не було на святкових столах?! А пахощі!!!! А настрій !!!! Слід зазначити, що багато допомагали батьки, адже саме завдяки їм вдалося провести такий захід.

Думаю, що весняний настрій декади ще довго буде витати у стінах школи. 

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 135 | Додав: Uriel | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 1
avatar
1 aktivistka2013 • 17:40, 06.04.2016
Захід "Свята України" був живою іскоркою національного духу. Єднання шкільної родин!!
avatar