01:10
День Гідності та Свободи

Що таке Батьківщина? На це запитання спробували відповісти учні 7 класу на класні годині "Україна. Народжені вльними." Незважаючи на свій юний вік діти добре розуміють що це найдорожчі серцю місця, де було зроблено перші кроки, де відбулося перше знайомство з навколишнім світом. Тут все було «вперше»!

Батьківщину не обирають. У кожного вона одна.  Кожен народ оспівує свою землю, славить свою країну. Батьківщина завжди наймиліша, найпрекрасніша. Людина виростає, вилітає з свого рідного гніздечка, але серце її завжди повертається до рідного джерела, яке надає наснаги й міцності. Свої здогадки стосовно теми класної години учні змогли підтвердити переглянувши звернення Президента України Петра Порошенка до громадян України з метою проголошення та підписання указу про відзначення Дня гідності та Свободи.

Україна – це територія гідності й свободи. Такими нас зробила не одна, а дві революції – наш Майдан 2004 року, який був Святом Свободи, і Революція 2013 року, Революція Гідності. Це був надзвичайно важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи. Мені як Президенту України залишається лише документально засвідчити це і підписати Указ про День гідності та свободи, який українці віднині й навіки будуть відзначати 21 листопада", - сказав Петро Порошенко.
 

Презентація до класної години: "УКРАЇНА. НАРОДЖЕНІ ВІЛЬНИМИ"

 

Категорія: Наші класи | Переглядів: 145 | Додав: Uriel | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar