13:10
День природи

З метою розвитку творчих здібностей школярів, спрямованих на вивчення навколишнього світу,  навчання методів пізнання живої й неживої природи у пришкільному таборі відпочинку «Бригантина» Рівнянської ЗШ І-ІІІ ступенів №5   9 червня було організовано і проведено День природи.

У межах Дня проведені різні ігри, конкурси стіннівок та малюнків, вікторини, завдання для інтелектуального самовдосконалення, розгадування загадок, кросвордів, бесіди, тестові завдання, екскурсії, що спрямовані на пізнання навколишнього світу. Вихованці «гортали» сторінки Червоної книги та обговорювали значення і  користь рослинного світу для людей і середовища. Цікавою стала екскурсія на луг за польовими квітами.

Вихователі у бесідах з дітьми наголошували.

Навколишнє середовище потребує нашого захисту. Забруднення річок і озер, загибель лісів, знищення цілих видів рослин і тварин — справа рук людини. Проте тільки людина може врятувати природу. І дорослі, і діти повинні об'єднати свої зусилля у справі захисту довкілля.

Кожен з дітей  зрозумів , що всі школярі можуть  посадити дерево і нагодувати птахів. «Ми повинні обережно поводити себе на лісових галявинах та берегах річок, не залишаючи після себе сміття. Якщо так робитиме хоча б кожен школяр, то й це буде вагомий внесок у дорослу справу збереження природи», - підсумувала учениця 4 класу Максимець Дарина.

Начальник табору Піддубна С.В.

Категорія: Табір "Бригантина" | Переглядів: 194 | Додав: Uriel | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar