21:27
Есе

 Есе — спосіб розповісти про світ через себе т а про себе за допомогою світу.

А. Ельяшевич

Учитель... Що це? Професія, покликання, стан душі? У кож­ного вчителя своя відповідь на це запитання. І, напевно, серед ваших колег є ті, для кого робота в школі — це лише професія, для інших — покликання, для третіх — стан душі...

       Славетний російський філософ Василь Розанов сказав: «Шко­ла — це, по-перше, вчитель, по-друге, вчитель і, по-третє, вчитель. А потім уже все інше».

    Якими ж є сучасні вимоги до вчителя? Він має робити кар’єру, бути матеріально забезпеченим і, безперечно,—добре знати пред­мет. Але головне — в нього має бути талант. Якщо я вчитель, знаю свій предмет, але у мене немає таланту, я не «запалюю» ним своїх учнів, отже, я не зацікавлю їх своїм предметом, і користі від такого педагога буде мато. Важливо, щоб учитель був і всебічно розвине­ною людиною — щоб із ним можна було поговорити і про театр, і про музику.

     Учитель має стати учневі другом. Це складно зробити, але коли вчитель стане другом, може, і проблем поменшає? І саме тоді до вчителя можна буде підійти й поділитися з ним чимось, розпові­сти про свої проблеми. Якщо так і станеться, то в цьому й полягає талант педагога.

З побажаннями натхнення учителям від адміністрації школи

Категорія: Методична робота | Переглядів: 196 | Додав: Uriel | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar