00:03
Кавунове свято

Щорічно в нашій школі для учнів 5 класу проводиться «Кавунове свято». В цьому році свято набуло концептуальних змін, а саме: до головного героя Кавуна долучилися всі овочі та фрукти, якими обдаровує людину господиня-осінь. Педагог-організатор Чернешова Л.І.. та класний керівник 5 класу Поплавська Т.Д. доклали чимало зусиль, щоб свято пройшло весело та цікаво. Завдання для учасників були підібрані диференційовано, щоб кожна дитина змогла розкритися в повну міру своїх вподобань і умінь.

  

Для любителів швидкого руху і командної гри були проведенні естафети з використанням овочів та фруктів та полосою перешкод, розумники мали змогу позмагатися в інтелектуальних конкурсах, які вимагали всебічних знань, юні художники та дизайнери могли проявити свої уміння на практиці в творчих завданнях по створенню обгортки для цукерки «Кавунова», та виготовленні фігури господині городу.

   

 

Після визначення переможців дітям влаштували дискотеку. Зморені але задоволені на кінець свята діти завітали до «Щедрої скатертини» де їх чекала домашня випічка з начинкою з овочів та фруктів.

   

Категорія: Наші класи | Переглядів: 105 | Додав: Uriel | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar