23:07
" КОЗАЦЬКИЙ ГАРТ - 2019"

9 листопада  в  Рівнянській  ЗШ  I - III ст. № 2   пройшов   районний   етап   спортивно-патріотичного   фестивалю " Козацький  гарт". В змаганнях  взяли  участь  шість  команд  Новоукраїнського району. Програма  змагань  складалася  з  чотирьох  видів.  У стрибках  у довжину  з  місця  спортсмени  Рівнянської ЗШ № 5  стали   першими, у  перетягуванні  канату  хлопці  поступилися  в  фіналі,  у  стрибках  зі  скакалкою  дівчата  стали  третіми, у  човниковому  бігові  -  четвертими.  У  підсумку  цей  доробок  дозволив  піднятися  на  друге  місце ( в минулому  році  були  третіми). Випередивши  нашу  команду  всього  на  два  очка,  перемогу  здобули  учні  Комишуватської  ЗШ,  третіми  стали  учні  Іванівського  НВО. В  особистому  заліку  перше місце  у  човниковому  бігові  зайняв  Шевчук  Іван,  друге  місце  в  стрибках  у  довжину  -  Федяєв Артем  і  Коваль  Ілона.

Категорія: Спортивне життя | Переглядів: 16 | Додав: berdnikschool5 | Рейтинг: 0.0/0