21:51
Квест "Правознавці"

В шкільному плані проведення Тижня правових знань 13.10.2017р. було заплановано проведення квесту «Правознавці». Задіяні учні 9,10 та 11 класів. Відповідальною за проведення гри визначено педагога-організатора Чернешову Л.І. Квест розрахований на цілий день.

Суть його полягає у отриманні завдань на правову тему, виконання цих завдань, відшукуванні підказок,які сховані у різних місцях школи. За правильно виконані завдання учасники квесту отримують літери ключового слова, яке вони повинні зібрати у фінальному турі. Останнє завдання яке отримали учасники- зробити самоперевірку правильних відповідей ( бланк був схований і його треба знайти), скласти ключове слово із літер, які вони отримували за відповіді, зробити фотографію цього слова і віднести педагогу-організатору.

Дітям було цікаво виконувати завдання гри, до учасників почали приєднуватися однокласники, бажаючі допомагати. Таким цікавим і неординарним способом вони ще раз повторили матеріал з правознавства, який вивчали на уроках. Запорукою вдалого проведення став ще й фактор неочікуваності, бо діти не були попереджені.

Категорія: Виховна робота | Переглядів: 128 | Додав: Uriel | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar