12:44
Малюємо Україну

У нашому таборі «Бригантина» знову день творчості. Свої таланти вихованці мали можливість продемонструвати у вигляді малюнка на асфальті. Для учасників було дано завдання самим обрати тему для малювання. Варто зазначити, що кожен загін довго не думав над цим – всі вони зобразили те, що  наболіле і актуальне для сьогодення: Україна без війни, мир у всьому світі та єдність держави. Вони малювали рідний край, природу свого села, свою родину, а хлопчики взяли собі на озброєння патріотичну тематику. Вони малювали велич армії та захисників Вітчизни.

Отображается файл "P6032616.JPG"Звичайно,  передувало цьому розповіді вихователів  про красу своєї Батьківщини, родючість грунтів, чарівність степів та велич наших гір. Це допомагає  візуально розвинути любов до наших земель. Україна - дуже красива та багатогранна держава.

Розповіді  дітям історії про давніх козаків та князів Київської Русі, їхні славетні подвиги та перемоги, про які знають у всьому світі, прививають дітям цікавість до історії та культури нашого народу. Тоді дитина розуміє, що українці - це сильна нація.

Все залежить від  виховання. Тому завдання патріотичного виховання школярів є чи не головним у виховній діяльності школи,  а влітку – табору.

У ранньому віці набагато легше полюбити свою Батьківщину, ніж у дорослому , тому треба виховувати це почуття у дітей вже з самого їхнього дитинства. 

Ми - сильні. Ми - незламні. Ми - українці.

Начальник табору Піддубна С.В.

Категорія: Табір "Бригантина" | Переглядів: 221 | Додав: Uriel | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar