14:45
Про проведення Всеукраїнського тижня права

10 грудня –  День прав людини, який відзначається в пам'ять проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини.

Щорічно проводиться тиждень права,  який включає в себе комплекс різноманітних форм позакласної роботи.

Основною метою тижня було:

- підвищити інтерес учнів до  правознавства;

- розширити й поглибити знання та вміння учнів з даного предмету;

- реалізувати  на практиці основні принципи особистісно орієнтованого підходу до навчання;

- створити сприятливі умови для виявлення знань та вмінь учнів у нестандартних ігрових ситуаціях.

Так, в рамках проведення тижня  були проведені заходи,  спрямовані на забезпечення захисту прав дитини  дотримання національних  та загальнолюдських    морально-естетичних принципів, традицій. У  школі були оформлені стенди, створено відеоролик «Правопорушення у мільтиках та казках», розв’язування кросвордів та ребусів «Мої права», виготовлено в рамках проекту «Кольорова Конституція України» ІІ розділ, флешмоб «Права та обов’язки учнів».

Вище зазначені заходи сприяли підвищенню зацікавленості учнів у вивченніправознавства. Рівень ефективності проведених заходів був достатньо високим, що далозмогу розвивати  творчі здібності учнів, поглиблювати та розширювати знання про їхправа.

Робота по формування правових відносин продовжується і далі. Вона сприяє розширенню правових знань учнів, формує вміння співвідносити в життя норми моралі та прав, застосовувати правові знання в повсякденному житті.

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 153 | Додав: Uriel | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar