21:09
Проект "Захисники Кіровоградщини"

7 жовтня 2016 року в м.Новоукраїнка пройшов районний етап проекту "Захисник Кіровоградщини", в якому взяли участь 16 команд юнаків загальноосвітніх шкіл району. особливістю змагань було те, що суддями на всих конкурсах були учасники АТО з ІІІ полку спеціального призначення м.Кропивницький.

Погодні умови були дуже суворі до учасників: низька температура повітря, і постійно йшов дощ. Але, не зважаючи на це, хлопці мужньо боролися за перемогу в кожному конкурсі: стріляли з пневматичної гвинтівки, переміщувалися по-пластунськи по стадиону, збирали та розбирали автомати, долали смугу перешкод, змагалися у вправності на перекладині. 

   

Не всі команди дійшли до кінця випробувань, декілька передчасно припинили змагання і поїхали додому.

Збірна команда Рівнянської ЗШ І-ІІІ ступенів №5, у складі якої виступали Мачелюк Вадим (11 клас), Сірик Денис (11 клас), Мельник Вадим (10 клас), Руденко Володимир (10 клас), Савенко Олександр (10 клас),  Нечипоренко Ростислав (9 клас), зайняли ІІІ місце зі стрільби з пневматичної гвинтівки, ІV місце у виконанні підйому переворотом на перекладині, ХІІІ місце в естафеті зі збирання і розбирання автомата Калашнікова, ХІV місце у подоланні перешкод. у підсумку це дозволило зайняти ІХ місце.

 

Категорія: Спортивне життя | Переглядів: 148 | Додав: Uriel | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar