22:47
Різдвяний турнір з футзалу

22 грудня  в  спортивному  залі  Рівнянської  ЗШ №2 відбувся  турнір   з  футзалу  серед  команд юнаків закладів  загальної  середньої  освіти  Новоукраїнського  району. Пять команд-учасниць  було розділено  жеребом на  дві  групи. Команда   Рівнянської ЗШ №5 у фактичному  півфіналі  поступилася  господарям  змагань.   У  зустрічі за  третє  місце у рівній  боротьбі  більше  пощастило  нашим  хлопцям. Завдяки голам   Кислого Сергія  і  Калича Володимира  було  здобуто  перемогу  над  сильною командою Комишуватської  ЗШ  - 2:1. А у фінальній  зустрічі  футболісти Іванівської  ЗШ  також  у  рівній  боротьбі  здолали  господарів і  стали  переможцями  турніру. По закінченню  змагань  хлопці  отримали не  тільки  грамоти, а ще  й  солодкі  подарунки  до  свята від районного  відділу  освіти.

Категорія: Спортивне життя | Переглядів: 43 | Додав: alimberdnik4271 | Рейтинг: 0.0/0