16:59
Районні змагання з волейболу серед юнаків

9 березня  в спортивному  залі  Рівнянської  ЗШ №2  пройшли  змагання  з  волейболу  серед  команд  юнаків  закладів  загальної  середньої  освіти  Новоукраїнського  району. В  турнірі  взяли  участь  п'ять  команд : Рівнянські ЗШ № 2 та №5, Глодоська ЗШ,  Новомиколаївська ЗШ,  Комишуватська ЗШ. На шляху  до  фіналу  Рівнянська  ЗШ №5 перемогла  Новомиколаївську ЗШ - 2:0,  а  юнаки Глодоської   ЗШ  - Рінянську ЗШ №2 ( 2:0 )  та  Комишуватську ЗШ  ( 2:1 ). В  зустрічі  за  третє місце  Комишуватська ЗШ  перемогла Новомиколаївську ЗШ - 2:0,  а  в  фіналі  Рівнянська ЗШ №5 впевнено здолала  Глодоську ЗШ - 3:0. Кращим  гравцем  турніру став учень  Рівнянської ЗШ №5 Правий  Михайло. Кращими  гравцями  в  командах визнано  Артеменка  Андрія ( Захарівська ЗШ), Суворова  Євгенія ( Глодоська ЗШ ).

Категорія: Спортивне життя | Переглядів: 70 | Додав: alimberdnik4271 | Рейтинг: 0.0/0