21:37
Змагання з загальної фізичної підготовки

15 грудня  в Комишуватській  загальноосвітній  школі  пройшли  змагання  серед старшокласників  з  загальної  фізичної  підготовки. Команду  Рівнянської ЗШ №5 підсилили троє  юнаків  філії  -   Захарівської ЗШ. Змагання  складалися  з  чотирьох  видів програми: підтягування, стрибок  у  довжину, човниковий  біг, згинання  рук в упорі  на  брусах. На фініші змагань  відразу три  команди  набрали  однакову  суму балів. Довелося  звернути  увагу  на  додаткові  показники, а  вони  виявилися  не  на  користь  нашої  команди. В  підсумку  перемогу  здобули  Глодоські  юнаки, другими  стали  учні  Комишуватської  ЗШ, третіми - Рівнянська  ЗШ №5. В  особистому  заліку  відзначилися : Гоношилін  Олександр ( III місце -підтягування), Артеменко  Андрій ( III місце - стрибок  у  довжину і  III місце -  згинання  рук  на  брусах). Крім  зазначених  учнів  у складі  команди  також  виступали : Савченко Павло, Попроцький  Анатолій,  Лисай  Юрій, Федяєв  Артем.

Категорія: Спортивні досягнення | Переглядів: 35 | Додав: Uriel | Рейтинг: 0.0/0