20:51
Тиждень БЖ "Безпека в твоєму житті"

Нині в усьому світі все більшого поширення набуває рух за здоровий спосіб життя, поширюється мода на здоров’я. Бути здоровим стає не тільки модно, але й економічно вигідно. Все більше молоді у світі та нашій країні вважають: «Краще бути здоровим і багатим, ніж хворим».

У квітні в рамках Тижня БЖ "Безпека в твоєму житті" (10.04-14.04) учні 7  класу провели дослідження "Відношення однокласників до здорового способу життя". Дослідження мало на меті дізнатися, що підлітки розуміють під поняттями «здоровий спосіб життя і модний підліток», якої додаткової інформації потребують молоді люди, щоб сформувати чітке уявлення про "модне здоров'я» . Також було створено модель сучасного модного підлітка з точки зору здорового способу життя.

                          

Ким би не була людина , який би не мала статус, головною турботою для неї є здоров’я.  Здоров’я турбує всіх.  Від здоров’я залежить усе: настрій, успіх, кар’єра. Кожен з нас мріє бути сильним, дужим, здоровим і радісним. Хоча існує парадокс : людина не думає про здоров’я, коли здорова, а починає думати тоді, коли його втрачає.

 

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 307 | Додав: Uriel | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar