20:57
ТУРНІР З ВОЛЕЙБОЛУ СЕРЕД ДІВЧАТ

29  жовтня  в Рівнянській  ЗШ № 2 пройшли  районні  змагання з  волейболу  серед  команд  дівчат  закладів  загальної  середньої  освіти.  Турнір  присвятили памяті вчителя фізичної культури Рівнянської ЗШ № 5 Рожця М.Г. Рівнянська сільська рада виділила грошові винагороди командам, яку займуть призові місця. На відкритті турніру до учасників змагань звернувся з привітанням та побажанням успіхів голова фізкультурно-спортивного клубу "Еней" Рівнянської сільської ради Демченко В.Г. В турнірі взяли участь пять команд. Змагання пройшли по коловій системі. Було проведено 10 ігор. Закінчилися змагання в 16:00. Всі  учасники були зморені, але задоволені.  А  найбільше  задоволені  були  дівчата  з  Глодоської ЗШ. Вони  вперше  перемогли  на  районному  рівні. Команда  Рівнянської  ЗШ № 5, переможець  останнього  турніру,  в  рівній  боротьбі  поступилася  дівчатам  з  Глодос і Захарівки,  перемогла   Комишуватських дівчат  і  дівчат  Рівнянської ЗШ № 2. В  програних  іграх  було  допущено  дуже  багато  помилок  лідерами  команди. Підсумковий залік змагань   такий: 1. Глодоська ЗШ. 2. Захарівська ЗШ 3.Рівнянська ЗШ №5  4. Комишуватська ЗШ  5.Рівнянська ЗШ №2. Кращим   гравцем  турніру  стала  Мохонько Дарія ( Глодоська ЗШ), кращою  нападаючою    визнали   Шуляк  Вікторію ( Захарівська ЗШ), Кращими  гравцями  в  командах  визнали : Гордієнко Тетяну, Пиндик Віолетту( Глодська ЗШ), Пасько Анастасію ( Захарівська ЗШ), Коваль Яну ( Рівнянська ЗШ № 5). Вже  в  кінці  листопада  збірна   району  зіграє  в  обласних  зональних  змаганнях.

Категорія: Спортивне життя | Переглядів: 14 | Додав: berdnikschool5 | Рейтинг: 0.0/0