20:55
"Умілі руки"

У 2016-2017 навчальному році у Рівнянській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №5 працював гурток декоративно-прикладного мистецтва "Умілі руки" під керівництвом Політун Тамари Іванівни. 

В'язання гачком - один з найзахопливіших та найбільш ранніх видів рукоділля. В'язання гачком відоме здавна, а сьогодні гачком в'яжуть все: одяг, сумки, скатертини, серветки, мережива, чохли для мобільних телефонів, прикраси та іграшки. 

  

Гурток відвідують учні (дівчата) 3-6 класів, це перший рік навчання. На заняттях діти ознайомилися зі зразками виробів, виконаних гачком, матеріалами та інструментами, що використовуються для в'язання, основними елементами роботи та їх умовними позначеннями, вчаться здійснювати догляд за в'язаними виробами, виготовляти власний виріб, застосовуючи здобуті вміння та навички.

На заняттях дівчата зв'язали по декілька корисних речей для себе та своєї родини: чохли для мобільних телефонів, різноманітні шкатулки, декорували обручі та пов'язки на голову, виявляючи свою творчу індивідуальність та фантазію.

Діти із задоволенням відвідують заняття, в них є бажання покращити свої знання та вміння роботи з гачком у виготовленні виробів, які можуть прикрашати одяг та інтер'єр оселі.

Сьогодні в'язання гачком - це не просто рукоділля, це особливий вид творчості, спосіб вираження своєї індивідуальності, а також можливість подарувати близьким людям теплоту своїх рук та серця.

 

 

Категорія: Гурткова робота | Переглядів: 243 | Додав: Uriel | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar