Рівнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 5 Новоук...
 
Головна » 2017 » Травень » 26 » ВИТЯГ З ПРОТОКОЛУ №5 засідання педагогічної ради від 25.05.2017 року
14:20
ВИТЯГ З ПРОТОКОЛУ №5 засідання педагогічної ради від 25.05.2017 року

Рівнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступені №5

 

ВИТЯГ З ПРОТОКОЛУ №5

засідання педагогічної ради від 25.05.2017 року

 

3. Про переведення учнів до наступних класів.

Слухали:

заступника директора з навчально-виховної роботи Цибульову О.М., яка прокоментувала «Порядок переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу», затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України №762 від 14.07.2015року;

класних керівників 1 класу Бовкун В.В., яка запропонувала перевести до 2 класу 18 учнів 1 класу; 2 класу Рускевич Л.С., яка запропонувала перевести до 3 класу 28 учнів; 3 класу Біляк Л.С. про перевід до 4 класу 21 учня 3 класу; 4 класу Мирзу В.М. про перевід до 5 класу 26 учнів 4 класу; 5 класу Соколенко-Смаровоз К.А. про перевід до 6 класу 23 учня 5 класу;  6 класу Петрову Т,В., яка запропонувала перевести до 7 класу 19 учнів; 7 класу Авдієнко Н.Ю. про перевід 21 учня до 8 класу; 8 класуТарасенка О.О. про перевід до 9 класу 23 учня; 10 класу Лозіну К.О. про перевід 21 учня 10 класу до 11 класу.

Ухвалили:

  1. Інформацію взяти до відома.

  2. Відповідно до Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України №762 від 14.07.2015 року перевести до:

 

2 класу таких учнів 1 класу:

  1. Бердніка Романа Олександровича
  2. Бойка Богдана Анатолійовича
  3. Буть Дарію Юріївну
  4. Водоп'янову Карину Вікторівну
  5. Ганьшину Катерину Василівну
  6. Гожака Тимофія Андрійовича
  7. Грачову Світлану Михайлівну
  8. Зайця Дениса Ризовича
  9. Заєць Олександру Миколаївну
  10. Калугера Олександра Володимировича
  11. Козаченко Анастасію Павлівну
  12. Красовського Назара Олександровича
  13. Локотоша Анатолія Олександровича
  14. Незамаєва Іллю Миколайовича
  15. Нєдєлко Анастасію Юріївну
  16. Пушку Сергія Сергійовича
  17. Чебан Інгу Сергіївну
  18. Шверненка Ігора Анатолійовича

 

 

3 класу таких учнів 2 класу:

  1. Беца Данила Олександровича
  2. Бойко Кіру Олександрівну
  3. Бугрова Станіслава Івановича
  4. Будзуляка Артема Ігоровича
  5. Васильчука Михайла Миколайовича
  6. Гаршанову Марію Олександрівну
  7. Гаршанова Тимура Дмитровича
  8. Грек Віту Вікторівну
  9. Гудумак Дар’ю Олегівну
  10. Долоку Сандру Русланівну
  11. Закревську Анастасію Дмитрівну
  12. Козачка Євгена Олександровича
  13. Куркотіло Дарину Леонідівну
  14. Лісового Миколу Дмитровича
  15. Максимець Дениса Олексійовича
  16. Малюка Артема Миколайовича
  17. Продайводу Таїсію Володимирівну
  18. Пригоріну Дар’ю Сергіївну
  19. Пукасенка Данила Івановича
  20. Сирадегян Мілену Оганесівну
  21. Собко Зінаїду Миколаївну
  22. Спориша Богдана Вікторовича
  23. Стренадка Демида Андрійовича
  24. Ткач Людмилу Юріївну
  25. Чирву Олександра Олександровича
  26. Шпіляра Дениса Дмитровича
  27. Продана Олександра Антоновича
  28. Ярошенко Поліну Ігорівну

 

4 класу таких учнів 3 класу:

  1. Білого Данила Юрійовича
  2. Бовшика Олександра Володимировича
  3. Версаль Анастасію Костянтинівну
  4. Гненну Софію Олегівну
  5. Добровольську Лілію Сергіївну
  6. Зайцева Єгора Юрійовича
  7. Зайцева Юрія Юрійовича
  8. Коваля Назара Валерійовича
  9. Локотоша Віталія Олександровича
  10. Лужеренко Карину Андріївну
  11. Яценко Яну Анатоліївну
  12. Манойленко Оксану Андріївну
  13. Ткач Катерину Юріївну
  14. Холода Іллю Віталійовича
  15. Собко Аліну Юріївну
  16. Чебан Аміну Олександрівну
  17. Шаповала Артема Євгенійовича
  18. Щербину Назара Максимовича
  19. Ярошенко Юлію Ігорівну
  20. Яценка Тараса Романовича
  21. Чверкуна Іллю Артемовича

 

5 класу таких учнів 4 класу:

  1. Бугрова Едуарда Івановича
  2. Волошину Еліну Геннадіївну
  3. Герасименко Ірину Олексіївну
  4. Глущенко Арину Юріївну
  5. Громко Вероніку Вікторівну
  6. Дозоренко Вікторію Вікторівну
  7. Дмітрієва Дмитра Юрійовича
  8. Доценка Євгенія Юрійовича
  9. Іщенко Софію Миколаївну
  10. Калич Ангеліну Олегівну
  11. Кійко Олену Сергіївну
  12. Лебедка Станіслава Олексійовича
  13. Лужеренка Богдана Андрійовича
  14. Любарську Анну Вікторівну
  15. Миненка Назара Олеговича
  16. Оганісяна Левона Гургеновича
  17. Онопченко Анну Олександрівну
  18. Притуліна Олександра Олександровича
  19. Сирадегян Діану Оганесівну
  20. Собко Марину Максимівну
  21. Тарасенка Євгенія Олександровича
  22. Трандафіра Богдана Сергійовича
  23. Чурушова Артема Олександровича
  24. Шістю Анну Миколаївну
  25. Яценка Богдана Сергійовича
  26. Цьому Івана Сергійовича

 

6 класу таких учнів 5 класу:

  1. Багаченка Дмитра Геннадійовича
  2. Баділову Анну Іванівну
  3. Баділова Рустама Івановича
  4. Будзуляк Владиславу Ігорівну
  5. Безпаленко Анну Олексіївну
  6. Версаля Антона Костянтиновича
  7. Гоношиліна Артема Олеговича
  8. Зайця Анатолія Миколайовича
  9. Закревського Максима Дмитровича
  10. Мачелюка Артема Олександровича
  11. Кислого Богдана Станіславовича
  12. Коваль Рубіну  Валеріївну
  13. Курінного Максима Миколайовича
  14. Максимець Дашу Олегівну
  15. Оганесян Каріне Гургенівну
  16. Протас Владиславу Ярославівну
  17. Пряжнікову Аліну Олександрівну
  18. Пушку Наталію Сергіївну
  19. Силкіна Владислава Володимировича
  20. Сінчук Ольгу Іванівну
  21. Сірого Владислава Романовича
  22. Смалінського Сергія Птровича
  23. Черкашину Анну Олександрівну

 

7 класу таких учнів 6 класу:

  1. Вергуна Богдана Сергійовича
  2. Відайко Анастасію Юріївну
  3. Відайка Олексія Юрійовича
  4. Вовка Данила Романовича
  5. Івашкіну Вікторію Сергіївну
  6. Іващенко Сабріну Олександрівну
  7. Калич Дарію 
  8. Маломужа Максима Володимировича
  9. Мягкого Володимира Володимировича
  10. Онищенко Лілію Олександрівну
  11. Омельченко Інну Олександрівну
  12. Пахолка Дмитра Романовича
  13. Погорєлова Дениса Романовича
  14. Погорєлова Максима Андрійовича
  15. Собка Миколу Миколайовича
  16. Цибульова Артема Олеговича
  17. Цибульова Тараса Олеговича
  18. Шверненка Сергія Анатолійовича
  19. Шевчука Івана Володимировича

 

8 класу таких учнів 7 класу:

  1. Андреєва Миколу Андрійовича
  2. Баділову Вікторію Іванівну
  3. Буть Анастасію Юріївну
  4. Гожака Олександра Андрійовича
  5. Гавриленко Карину Сергіївну
  6. Дискаленко Анастасію Русланівну
  7. Кислого Сергія Станіславовича
  8. Кійка Олександра Сергійовича
  9. Коваль Ілону Валеріївну
  10. Кондрю Юрія Олексійовича
  11. Кравченко Вікторія Іванівну
  12. Красногляд Віту Олегівну
  13. Куркотіла Карину Ігорівну
  14. Ланецьку Аліну Володимирівну
  15. Рускевича Віталія Юрійовича
  16. Собко Анну Євгеніївну
  17. Соловей Аліну Вікторівну
  18. Тарасенка Дмитра Олександровича
  19. Ухову Наталію Олегівну
  20. Федяєва Артема Сергійовича
  21. Чернишова Дениса Анатолійовича

 

9 класу таких учнів 8 класу:

  1. Алєксєєнко Ангеліну Сергіївну
  2. Грохольського Олександра Сергійовича
  3. Головка Олександра Олександровича
  4. Гоношиліна Івана Олеговича
  5. Івашкіну Анастасію Сергіївну
  6. Кислу Оксану Станіславівну
  7. Коваль Яну Валеріївну
  8. Конєву Крістіну Володимирівну
  9. Клімову Анастасію Вікторівну
  10. Кравченю Ольгу Миколаївну
  11. Литуса Євгена Геннадійовича
  12. Лушнікову Лілію Олександрівну
  13. Омельченка Станіслава Станіславовича
  14. Ошлобану Максима Віталійовича
  15. Петриченко Євгенію Миколаївну
  16. Почталіон Тетяну Володимирівну
  17. Собко Альону Сергіївну
  18. Стеценко Ольгу Олександрівну
  19. Тарана Олександра Олександровича
  20. Чирву Вікторію Олександрівну
  21. Черноткача Владислава Григоровича
  22. Шістю Анастасію Миколаївну
  23. Шкутенко Анастасію Сергіївну

 

11 класу таких учнів 10 класу:

  1. Багаченка Вадима Геннадійовича
  2. Білецьку Анну Віталіївну
  3. Головко Людмилу Олександрівну
  4. Гоношиліна Віталія Олеговича
  5. Коваль Жанну Валеріївну
  6. Кравченка Євгена Олеговича
  7. Лолудову Анну Іванівну
  8. Любченко Антоніну Володимирівну
  9. Мельника Вадима Вікторовича
  10. Омельченка Олександра Олександровича
  11. Остренко Аліну Алімівну
  12. Ошлобану Сергія Олександровича
  13. Петриченко Катерину Миколаївну
  14. Порало Олену Олегівну
  15. Притуліну Сніжану Миколаївну
  16. Руденка Володимира Миколайовича
  17. Рускевич Ліну Юріївну
  18. Савенка Олександра Васильовича
  19. Шеперова Дмитра Сергійовича
  20. Школярову Лідію Олександрівну
  21. Шкутенко Свтлану Сергіївну

 

 

Голова педагогічної ради        /підпис/      С.В.Демченко

 

Секретар педагогічної ради     /підпис/      Піддубна С.В.

Переглядів: 64 | Додав: Uriel | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Середа, 17.10.2018, 23:52
Вітаю Вас Гість
Головна | Реєстрація | Вхід
Національна гаряча лінія
Категорії розділу
Педагогічний колектив школи [24]
Методична робота [18]
Виховна робота [26]
Це важливо!!! [1]
ЗНО [17]
Шкільні новини [81]
Інформація про заклад [2]
Шкільна бібліотека [5]
Дошка оголошень [3]
Робота з батьками [13]
Психологічна служба [11]
Ми завжди вислухаємо Вас
Соціально-педагогічна служба [7]
Ми спробуємо допомогти знайти правильне вирішення проблеми
Наші класи [32]
Рух шкільних коштів [11]
Адміністрація школи [3]
Табір "Бригантина" [11]
До уваги педагогів!!!!!!! [1]
Спортивні досягнення [9]
Гурткова робота [2]
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Травень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Архів записів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2018
Сайт створено у системі uCoz