Рівнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 5 Новоук...
 
Головна » 2018 » Травень » 30 » Витяг з протоколу "Про перевід учнів"
22:48
Витяг з протоколу "Про перевід учнів"

Рівнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступені №5

 

ВИТЯГ З ПРОТОКОЛУ №

засідання педагогічної ради від 30.05.2018 року

 

3. Про переведення учнів до наступних класів.

Слухали:

заступника директора з навчально-виховної роботи Біляк Л.С., яка прокоментувала «Порядок переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу», затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України №762 від 14.07.2015року;

класних керівників 1 класу Рускевич Л.С., яка запропонувала перевести до 2 класу 25 учнів 1 класу; 2 класу Біляк Л.С., яка запропонувала перевести до 3 класу 20 учнів, Собко Зіну залишити для повторного навчання у 2 класі (заява матері Собко Л.В.); 3 класу Мирзу В.М. про перевід до 4 класу 24 учнів 3 класу; 4 класу Бовкун В.В. про перевід до 5 класу 21 учня 4 класу; 5 класу Чернешову Л.І. про перевід до 6 класу 19 учнів 5 класу;  6 класу Авдієнко Н.Ю., яка запропонувала перевести до 7 класу 23 учні; 7 класу Тарасенка О.О. про перевід 22 учнів до 8 класу; 8 класу Цуцрукян І.В. про перевід до 9 класу 24 учні; 10 класу Поплавську Т.Д. про перевід 12 учнів 10 класу до 11 класу.

Ухвалили:

  1. Інформацію взяти до відома.

  2. Відповідно до Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України №762 від 14.07.2015 року перевести до:

 

2 класу таких учнів 1 класу:

 

Антоновський Артем

Аузяк Богдан

Берещенко Іван

Брюховецький Тарас

Ватульова Ясміна

Гайдук Владислав

Гненна Анна

Добровольська Віка

Жеребцова Валерія

Загнетко Анастасія

Запотичний Роман

Іващенко Олександр

Коваль Зорина

Куриляк Євгеній

Лисова Анастасія

Матеюк Богдан

Осніговська Ольга

Паскарь Світлана

Пригоріна Лілія

Рогова Єлизавета

Силкіна Ольга

Чурушова Марина

2 класу таких учнів 1 класу:

Беца Данила Олександровича

Бойко Кіру Олександрівну

Бугрова Станіслава Івановича

Будзуляка Артема Ігоровича

Васильчука Михайла Миколайовича

Гаршанову Марію Олександрівну

Грек Віту Вікторівну

Гудумак Дар’ю Олегівну

Долоку Сандру Русланівну

Закревську Анастасію Дмитрівну

Козачка Євгена Олександровича

Куркотіло Дарину Леонідівну

Максимець Дениса Олексійовича

Малюка Артема Миколайовича

Продайводу Таїсію Володимирівну

Пригоріну Дар’ю Сергіївну

Пукасенка Данила Івановича

Сирадегян Мілену Оганесівну

Спориша Богдана Вікторовича

Стренадка Демида Андрійовича

Ткач Людмилу Юріївну

Чирву Олександра Олександровича

Шпіляра Дениса Дмитровича

Продана Олександра Антоновича

Ярошенко Поліну Ігорівну

 

3 класу таких учнів 2 класу:

Білого Данила Юрійовича

Бовшика Олександра Володимировича

Версаль Анастасію Костянтинівну

Гненну Софію Олегівну

Добровольську Лілію Сергіївну

Зайцева Єгора Юрійовича

Зайцева Юрія Юрійовича

Кизим Катерину Олександрівну

Коваля Назара Валерійовича

Лужеренко Карину Андріївну

Яценко Яну Анатоліївну

Манойленко Оксану Андріївну

Ткач Катерину Юріївну

Холода Іллю Віталійовича

Собко Аліну Юріївну

Чебан Аміну Олександрівну

Шаповала Артема Євгенійовича

Ярошенко Юлію Ігорівну

Яценка Тараса Романовича

Чверкуна Іллю Артемовича

Ученицю Собко Зінаїду залишити на повторний курс.

 

4 класу таких учнів 3 класу:

Бугрова Едуарда Івановича

Волошину Еліну Геннадіївну

Герасименко Ірину Олексіївну

Глущенко Арину Юріївну

Громко Вероніку Вікторівну

Дозоренко Вікторію Вікторівну

Дмітрієва Дмитра Юрійовича

Доценка Євгенія Юрійовича

Іщенко Софію Миколаївну

Калич Ангеліну Олегівну

Кійко Олену Сергіївну

Лебедка Станіслава Олексійовича

Лужеренка Богдана Андрійовича

Любарську Анну Вікторівну

Миненка Назара Олеговича

Оганісяна Левона Гургеновича

Притуліна Олександра Олександровича

Сирадегян Діану Оганесівну

Тарасенка Євгенія Олександровича

Трандафіра Богдана Сергійовича

Чурушова Артема Олександровича

Шістю Анну Миколаївну

Яценка Богдана Сергійовича

Цьому Івана Сергійовича

 

5 класу таких учнів 4 класу:

Багаченка Дмитра Геннадійовича

Баділову Анну Іванівну

Баділова Рустама Івановича

Будзуляк Владиславу Ігорівну

Безпаленко Анну Олексіївну

Версаля Антона Костянтиновича

Гоношиліна Артема Олеговича

Зайця Анатолія Миколайовича

Закревського Максима Дмитровича

Мачелюка Артема Олександровича

Кислого Богдана Станіславовича

Коваль Рубіну  Валеріївну

Курінного Максима Миколайовича

Максимець Дашу Олегівну

Оганесян Каріне Гургенівну

Протас Владиславу Ярославівну

Пряжнікову Аліну Олександрівну

Пушку Наталію Сергіївну

Силкіна Владислава Володимировича

Сірого Владислава Романовича

Смалінського Сергія Птровича

 

6 класу таких учнів 5 класу:

Безуглова Кирила Андрійовича

Вергуна Богдана Сергійовича

Відайко Анастасію Юріївну

Відайка Олексія Юрійовича

Вовка Данила Романовича

Івашкіну Вікторію Сергіївну

Іващенко Сабріну Олександрівну

Маломужа Максима Володимировича

Мягкого Володимира Володимировича

Онищенко Лілію Олександрівну

Омельченко Інну Олександрівну

Пахолка Дмитра Романовича

Погорєлова Дениса Романовича

Погорєлова Максима Андрійовича

Собка Миколу Миколайовича

Цибульова Артема Олеговича

Цибульова Тараса Олеговича

Шверненка Сергія Анатолійовича

Шевчука Івана Володимировича

 

7 класу таких учнів 6 класу:

Андреєва Миколу Андрійовича

Баділову Вікторію Іванівну

Буть Анастасію Юріївну

Гожака Олександра Андрійовича

Гавриленко Карину Сергіївну

Дискаленко Анастасію Русланівну

Кислого Сергія Станіславовича

Кійка Олександра Сергійовича

Коваль Ілону Валеріївну

Кондрю Юрія Олексійовича

Кравченко Вікторія Іванівну

Красногляд Віту Олегівну

Куркотіла Карину Ігорівну

Лагоду Вікторію Віталіївну

Ланецьку Аліну Володимирівну

Лебедка Владислава Олексійовича

Рускевича Віталія Юрійовича

Собко Анну Євгеніївну

Соловей Аліну Вікторівну

Тарасенка Дмитра Олександровича

Ухову Наталію Олегівну

Федяєва Артема Сергійовича

Чернишова Дениса Анатолійовича

 

8 класу таких учнів 7 класу:

Алєксєєнко Ангеліну Сергіївну

Грохольського Олександра Сергійовича

Гоношиліна Івана Олеговича

Івашкіну Анастасію Сергіївну

Кислу Оксану Станіславівну

Коваль Яну Валеріївну

Конєву Крістіну Володимирівну

Клімову Анастасію Вікторівну

Кравченю Ольгу Миколаївну

Литуса Євгена Геннадійовича

Лушнікову Лілію Олександрівну

Омельченка Станіслава Станіславовича

Ошлобану Максима Віталійовича

Петриченко Євгенію Миколаївну

Почталіон Тетяну Володимирівну

Собко Альону Сергіївну

Стеценко Ольгу Олександрівну

Тарана Олександра Олександровича

Чирву Вікторію Олександрівну

Черноткача Владислава Григоровича

Шістю Анастасію Миколаївну

Шкутенко Анастасію Сергіївну

 

9 класу таких учнів 8 класу:

Афанасьєва Анатолія Сергійовича

Бринзу Віктора Івановича

Гоношиліна Олександра Олеговича

Дрегваля Максима Даяловича

Жаровлю Валерію Олексіївну

Зазимка Романа Андрійовича

Ігнашина Олега Костянтиновича

Калича Володимира Володимировича

Карпенка Сергія Олеговича

Кизим Анну Олександрівну

Круть Софію Миколаївну

Кулик Дар’ю Вадимівну

Лагоду Владислава Віталійовича

Ланецького Владислава Сергійовича

Левицького Назара Миколайовича

Мачелюка Віталія Васильовича

Нечипоренка Ростислава Олександровича

Погорєлова Андрія Андрійовича

Правого Володимира Івановича

Правого Михайла В’ячеславовича

Соколенко Аліни Олегівни

Фідик Анастасії Олегівни

Шеліпова Миколи Валерійовича

Шаповала Олександра Віталійовича

 

11 класу таких учнів 10 класу:

Ігнатьєву Альону Сергіївну

Іщенко Олександра Миколайовича

Манойленка Андрія Андрійовича

Мачелюка Вадима Олександровича

Микитенка Владислава Вікторовича

Савченко Наталію Євгеніївну

Сірика Дениса Анатолійовича

Собка Віктора Михайловича

 Собка Василя Євгенійовича

Пасічник Анни Олександрівни

Федорової Вікторії Валеріївни

Рехвіашвілі Діани Сергіївни

 

 

Голова педагогічної ради        /підпис/      С.В.Піддубна

 

Секретар педагогічної ради     /підпис/      Петрова Т.В.

Категорія: Адміністрація школи | Переглядів: 14 | Додав: Uriel | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Четвер, 21.06.2018, 16:51
Вітаю Вас Гість
Головна | Реєстрація | Вхід
Національна гаряча лінія
Категорії розділу
Педагогічний колектив школи [24]
Методична робота [18]
Виховна робота [26]
Це важливо!!! [1]
ЗНО [17]
Шкільні новини [65]
Інформація про заклад [2]
Шкільна бібліотека [5]
Дошка оголошень [3]
Робота з батьками [13]
Психологічна служба [11]
Ми завжди вислухаємо Вас
Соціально-педагогічна служба [7]
Ми спробуємо допомогти знайти правильне вирішення проблеми
Наші класи [32]
Рух шкільних коштів [10]
Адміністрація школи [3]
Табір "Бригантина" [11]
До уваги педагогів!!!!!!! [1]
Спортивні досягнення [7]
Гурткова робота [2]
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Травень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Архів записів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2018
Сайт створено у системі uCoz