Рівнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 5 Новоук...
 
Головна » 2018 » Травень » 30 » Витяг з протоколу "Про перевід учнів"
22:48
Витяг з протоколу "Про перевід учнів"

Рівнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступені №5

 

ВИТЯГ З ПРОТОКОЛУ №

засідання педагогічної ради від 30.05.2018 року

 

3. Про переведення учнів до наступних класів.

Слухали:

заступника директора з навчально-виховної роботи Біляк Л.С., яка прокоментувала «Порядок переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу», затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України №762 від 14.07.2015року;

класних керівників 1 класу Мирзу В.М. про перевід до 2 класу 22 учня 1 класу; 2 класу Бовкун В.В. про перевід до 3 класу 20 учнів; Рускевич Л.С., яка запропонувала перевести до 4 класу 29 учнів 3 класу; 4 класу Чернешову Л.І., яка запропонувала перевести до 5 класу 19 учнів;  5 класу Поплавську Т.Д.. про перевід до 6 класу 27 учнів 5 класу;  6 класу Калич А.М., яка запропонувала перевести до 7 класу 22 учні; 7 класу Петрову Т.В.. про перевід 21 учня до 8 класу; 8 класу Авдієнко Н.Ю. про перевід до 9 класу 21 учня; 10 класу Цуцрукян І.В.. про перевід 16 учнів 10 класу до 11 класу.

Ухвалили:

  1. Інформацію взяти до відома.

  2. Відповідно до Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України №762 від 14.07.2015 року перевести до:

 

2 класу таких учнів 1 класу:

Антоновського Артема Русоановича

Аузяка Богдана Богдановича

Берещенка Івана Євгеновича

Брюховецького Тараса Володимировича

Ватульову Ясміну Олегівну

Гайдука Владислава Васильовича

Гненну Анну Олександрівну

Добровольську Вікторію Сергіївну

Жеребцову Валерію Іванівну

Загнетко Анастасію Олександрівну

Запотичного Романа Юрійовича

Іващенка Олександра Вадимовича

Коваль Зорину Валеріївну

Куриляка Євгенія Ярославовича

Лисову Анастасію Сергіївну

Матеюка Боглана Володимировича

Осніговську Ольгу Олександрівну

Паскарь Світлану Петрівну

Пригоріну Лілію Сергіївну

Рогову Єлизавету Ігорівну

Силкіну Ольгу Володимирівну

Чурушову Марину Артемівну

 

 

3 класу таких учнів 2 класу:

Бакуму Іллю Олександровича

Бердніка Романа Олександровича

Бойка Богдана Анатолійовича

Буть Дарію Юріївну

Ганьшину Катерину Василівну

Гожака Тимофія Андрійовича

Грачову Світлану Михайлівну

Зайця Дениса Ризовича

Заєць Олександру Миколаївну

Калугера Олександра Володимировича

Козаченко Анастасію Павлівну

Красовського Назара Олександровича

Неземаєва Іллю Миколайовича

Нєдєлко Анастасію Юріївну

Олєйнікову Ольгу Геннадіївну

Пушку Сергія Сергійовича

Тихого Дениса Олеговича

Чебан Інгу Сергіївну

Шверненка Ігора Анатолійовича

 Колісника Вадима Віталійовича

 

4 класу таких учнів 3 класу:

Беца Данила Олександровича

Бойко Кіру Олександрівну

Бугрова Станіслава Івановича

Будзуляка Артема Ігоровича

Васильчука Михайла Миколайовича

Гаршанову Марію Олександрівну

Грек Віту Вікторівну

Гудумак Дар’ю Олегівну

Долоку Сандру Русланівну

Закревську Анастасію Дмитрівну

Коваленка Сергія Васильовича

Козачка Євгена Олександровича

Коржа Олександра Сергійовича

Куркотіло Дарину Леонідівну

Лісового Миколу Дмитровича

Максимець Дениса Олексійовича

Малюка Артема Миколайовича

Продайводу Таїсію Володимирівну

Продана Олександра Антоновича

Пригоріну Дар’ю Сергіївну

Пукасенка Данила Івановича

Сирадегян Мілену Оганесівну

Собко Зінаїду Миколаївну

Спориша Богдана Вікторовича

Стренадка Демида Андрійовича

Ткач Людмилу Юріївну

Чирву Олександра Олександровича

Шпіляра Дениса Дмитровича

Ярошенко Поліну Ігорівну

 

5 класу таких учнів 4 класу:

Білого Данила Юрійовича

Бовшика Олександра Володимировича

Версаль Анастасію Костянтинівну

Гненну Софію Олегівну

Добровольську Лілію Сергіївну

Зайцева Єгора Юрійовича

Зайцева Юрія Юрійовича

Коваля Назара Валерійовича

Лужеренко Карину Андріївну

Яценко Яну Анатоліївну

Манойленко Оксану Андріївну

Ткач Катерину Юріївну

Холода Іллю Віталійовича

Собко Аліну Юріївну

Чебан Аміну Олександрівну

Шаповала Артема Євгенійовича

Ярошенко Юлію Ігорівну

Щербину Назара Максимовича

Чверкуна Іллю Артемовича

 

6 класу таких учнів 5 класу:

Бугрова Едуарда Івановича

Волошину Еліну Геннадіївну

Герасименко Ірину Олексіївну

Глущенко Арину Юріївну

Громко Вероніку Вікторівну

Дозоренко Вікторію Вікторівну

Дмітрієва Дмитра Юрійовича

Доценка Євгенія Юрійовича

Іщенко Софію Миколаївну

Калич Ангеліну Олегівну

Кійко Олену Сергіївну

Лебедка Станіслава Олексійовича

Лужеренка Богдана Андрійовича

Любарську Анну Вікторівну

Миненка Назара Олеговича

Притуліна Олександра Олександровича

Сирадегян Діану Оганесівну

Тарасенка Євгенія Олександровича

Трандафіра Богдана Сергійовича

Чурушова Артема Олександровича

Шістю Анну Миколаївну

Яценка Богдана Сергійовича

Цьому Івана Сергійовича

Онопченко Анну Олександрівну

Велику Поліну Юріївну

Собко Марину Василівну

Руденко Анастасію Сергіївну

 

7 класу таких учнів 6 класу:

Багаченка Дмитра Геннадійовича

Баділову Анну Іванівну

Баділова Рустама Івановича

Будзуляк Владиславу Ігорівну

Безпаленко Анну Олексіївну

Версаля Антона Костянтиновича

Гоношиліна Артема Олеговича

Зайця Анатолія Миколайовича

Закревського Максима Дмитровича

Мачелюка Артема Олександровича

Кислого Богдана Станіславовича

Коваль Рубіну  Валеріївну

Курінного Максима Миколайовича

Максимець Дашу Олегівну

Протас Владиславу Ярославівну

Пряжнікову Аліну Олександрівну

Пушку Наталію Сергіївну

Силкіна Владислава Володимировича

Сірого Владислава Романовича

Смалінського Сергія Петровича

Сінчук Ольгу Іванівну

Бугрей Анну Олексіївну

 

8 класу таких учнів 7 класу:

Вергуна Богдана Сергійовича

Відайко Анастасію Юріївну

Відайка Олексія Юрійовича

Вовка Данила Романовича

Івашкіну Вікторію Сергіївну

Іващенко Сабріну Олександрівну

Маломужа Максима Володимировича

Мягкого Володимира Володимировича

Онищенко Лілію Олександрівну

Омельченко Інну Олександрівну

Пахолка Дмитра Романовича

Погорєлова Дениса Романовича

Погорєлова Максима Андрійовича

Собка Миколу Миколайовича

Цибульова Артема Олеговича

Цибульова Тараса Олеговича

Шверненка Сергія Анатолійовича

Шевчука Івана Володимировича

Калич Дарію Володимирівну

Петреченку Вікторію Сергіївну

Руссу Анастасію Олександрівну

 

9 класу таких учнів 8 класу:

Андреєва Миколу Андрійовича

Баділову Вікторію Іванівну

Буть Анастасію Юріївну

Гожака Олександра Андрійовича

Гавриленко Карину Сергіївну

Дискаленко Анастасію Русланівну

Кислого Сергія Станіславовича

Кійка Олександра Сергійовича

Коваль Ілону Валеріївну

Кондрю Юрія Олексійовича

Кравченко Вікторія Іванівну

Красногляд Віту Олегівну

Куркотіла Карину Ігорівну

Ланецьку Аліну Володимирівну

Рускевича Віталія Юрійовича

Собко Анну Євгеніївну

Соловей Аліну Вікторівну

Тарасенка Дмитра Олександровича

Ухову Наталію Олегівну

Федяєва Артема Сергійовича

Чернишова Дениса Анатолійовича

 

11 класу таких учнів 10 класу:

 

Афанасьєва Анатолія Сергійовича

Гоношиліна Олександра Олеговича

Жаровлю Валерію Олексіївну

Зазимка Романа Андрійовича

Ігнашина Олега Костянтиновича

Калича Володимира Володимировича

Криворучко Анну Миколаївну

Круть Софію Миколаївну

Кулик Дар’ю Вадимівну

Ланецького Владислава Сергійовича

Левицького Назара Миколайовича

Мачелюка Віталія Васильовича

Нечипоренка Ростислава Олександровича

Правого Володимира Івановича

Правого Михайла В’ячеславовича

Фідик Анастасії Олегівни

 

 

 

 

Голова педагогічної ради        /підпис/      С.В.Піддубна

 

Секретар педагогічної ради     /підпис/      Петрова Т.В.

Категорія: Адміністрація школи | Переглядів: 9 | Додав: Uriel | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Четвер, 21.06.2018, 16:51
Вітаю Вас Гість
Головна | Реєстрація | Вхід
Національна гаряча лінія
Категорії розділу
Педагогічний колектив школи [24]
Методична робота [18]
Виховна робота [26]
Це важливо!!! [1]
ЗНО [17]
Шкільні новини [65]
Інформація про заклад [2]
Шкільна бібліотека [5]
Дошка оголошень [3]
Робота з батьками [13]
Психологічна служба [11]
Ми завжди вислухаємо Вас
Соціально-педагогічна служба [7]
Ми спробуємо допомогти знайти правильне вирішення проблеми
Наші класи [32]
Рух шкільних коштів [10]
Адміністрація школи [3]
Табір "Бригантина" [11]
До уваги педагогів!!!!!!! [1]
Спортивні досягнення [7]
Гурткова робота [2]
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Травень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Архів записів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2018
Сайт створено у системі uCoz