21:29
Звіт проведення тижня дитячої та юнацької книги

Всі хороші книги схожі в одному, -

коли ви дочитаєте до кінця, вам здається, що все це трапилося з вами,

і так воно назавжди при вас і залишиться.

Е. Хемінгуей

З 20 по 24 березня в школі проходив Тиждень дитячої та юнацької книги.

За цей  період було проведено багато цікавих та змістовних заходів, бібліотечних уроків, конкурсів, діти показали свої знання, вміння, навички та творчі здібності.

    У рамках Тижня проходила акція «Подаруй бібліотеці книгу», варто відзначити, що участь у акції прийняли всі класи,  і бібліотека поповнилася  новенькими художніми книгами.

Зустріч з казкою подарував проведений захід для учнів початкових класів на тему: «Казкове царство». Діти   брали активну участь, відгадували казки, разом з героями мандрували Казковим країнами.

  

Допомагали у проведені Тижня найактивніші читачі шкільної бібліотеки (учні 7 класу),   розповідали  оповідання про книги та правила поводження з ними, навчали першокласників ремонтувати книжки та підручники. Також актив бібліотеки подарували малечі лялькове дійство - казку «Колобок».

   

Проведені бібліотечні уроки на теми:  «Як народжується книга» , «Історія створення книги» ще раз підкреслили цінність книги в житті людини та навчили цінувати працю людей, які її створюють.

Для всіх школярів по закінченню Тижня було проведено конкурс літературних героїв «Парад воскових фігур». Найактивніші учасники нагородженні грамотами та дипломами.

  

Бібліотекар ПоплавськаТ.Д.

Категорія: Шкільна бібліотека | Переглядів: 285 | Додав: Uriel | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar